Festő állás

Festő állás

2021-08-11 16:20:35

Hirdetés adatai

  • Feladó: Tobroco Machinery Kft.
  • Feladva: 2021-08-11
  • Lejár: 2021-11-09

Leírás

TOBROCO MACHINERY Kft
Az I. Vilmos Király díjjal kitüntetett holland TOBROCO-GIANT vállalat keresett munkagépeivel a világ számos országában van jelen és intenzíven növekszik. A 2013-ban Egerben alapított leányvállalata hegesztett részegységeket gyárt, fest, szerel. Ide várjuk leendő kollégánkat a következő pozícióba:
Festő
Feladatok
• festékszóró berendezést működtet védőrétegek hegesztett fémszerkezetre való felvitel érdekében
• a felületi hibákat festés előtt kitöltőanyaggal megszünteti
• figyeli a festék lejárati idejét
• előírás szerint elkészíti az oldószeres festékkeveréket
• elvégzi a festékszórást
• gondoskodik a festett felület tisztántartásáról, a megfelelő száradásról
• gondoskodik a festőberendezés gépkezelői karbantartásáról, tisztításáról
Elvárások
• fémipari, gépipari vagy munkakörnek megfelelő szakiskola
• és tűzvédelmi, darukezelői vizsga (nálunk is megszerezhető)
• vasas szakmában szerzett munkatapasztalat, rajzolvasás, munkautasítások értelmezési képessége
• méréstechnikai alapismeretek, egyszerű programozás, gépkezelés
• tanulékonyság, kézügyesség, pontosság
• legalább 1 év gyakorlat, hasonló munkakörben
Amit kínálunk
• színvonlas alapbér
• pótlékok
• mozgóbér
• 13. havi bér
• cafeteria
• bejárás-támogatás
Munkavégzés helye: Eger
Jelentkezését (életrajzát, motivációs levelét) ide várjuk: z.szalkai@tobroco.hu
Címünk: Tobroco Machinery Kft, 3300 Eger, Kistályai út 18.
Tel: +36 36 515-286

Cím

Régió: Heves
Település: Eger
Cím: Kistályai út 18.
Irányítószám: 3300

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Típus: Gyártás, termelés, mezőgazdaság
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást

Juttatások

  • Cafeteria
  • Éves bónusz / mozgóbér
Tobroco Machinery Kft.
0636515286

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések

Magazin cikkek

További magazin cikkek »